Вип на еден ден - нова сезона од вечерва на МТМ (ВИДЕО)

Вечерва во 22:00 часот не пропуштајте ја првата епизода од втората сезона на популарниот македонски серијал Вип на еден ден... во потрага по среќата

 

Емисијата премиерно ќе се емитува секој четврток во 22:00 часот.

 

автор и водител Снеже Велков

 

режисер Кирил Узунов

 

продукција и копродукција Маркетинг Микс и МТМ Телевизија

 

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.