All for Joomla All for Webmasters

Недела

Час Програма 17.03.2019
00:55 Естрада плус
02:15 Возете
02:45 Аукмен - игран филм
04:25 Вип на еден ден
05:00 Наша сцена - забавна емисија
05:30 Евромакс
06:00 Магична сцена - нова сезона
06:30 Во добра форма
07:00  Мариово филм 
07:30 Фолк топ 10
08:39 Временска прогноза
08:40 Џубокс - музичка емисија
10:40 Телешопинг прозорец
11:00 Во контакт - емисија
11:30 Уживај во животот - емисија
12:00 Да се биде Ив - сериски филм
13:35 Телешопинг прозорец
13:55 Моја свадба - забавна емисија
15:15 Возете - емисија
15:40 Училиштето над црната дупка
16:30 Неделна хроника - Скопје информативен магазин
17:00 Вип на еден ден - емисија
17:40 Телешопинг прозорец
18:00 Бонанца - сериски филм
18:50 Бонанца - сериски филм
19:40 Бонанца - сериски филм
20:30 Временска
20:31 Неделна хроника - Скопје информативен магазин
21:00 Нема љутиш
21:25 Златен глас
22:15 Златен глас
23:00 Неделна хроника - Скопје информативен магазин
23:30 Златен глас

 

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© 2017 MTM ТВ Дооел - Скопје. Изработка и хостинг: Делта Софт ЛТД - Гевгелија. Сите права се заштитени.