Недела

Карантин​

Час Програма 22.05.2022
00:10 Нови и млади музичко талент шоу
01:40 Имат немат забавна емисија
02:35 Магична сцена емисија
03:00 Исток-запад сериски филм еп. 34-38
07:10 Врати ми ја љубовта сериски филм еп. 6-7
09:00 Телешопинг прозорец
09:15 Врати ми ја љубовта сериски филм еп. 8
10:10 Врати ми ја љубовта сериски филм еп. 9
11:00 Во контакт нова сезона
11:30 Уживај во животот нова сезона
12:00 Врати ми ја љубовта сериски филм еп. 10
12:50 Фитнес сериски филм еп. 5
13:20 Фитнес сериски филм еп. 6
13:50 Фитнес сериски филм еп. 7
14:20 Фитнес сериски филм еп. 8
14:45 Репортер со Весна Петрушевска забавна емисија
15.15 Телешопинг прозорец
15:30 Имат немат емисија премиера
16:29 Временска прогноза
16:30 Неделна хроника 
17:00 Нови и млади музичко талент шоу премиера
18:30 Магична сцена емисија 
19:00 Без маска забавна емисија премиера
19:25 Традиција, култура и животен стил во Јапонија
19.45 Телешопионг прозорец
20:00 Неделна хроника
20:29 Временска прогноза 
20:30 Велика сериски филм еп. 4
21:30 Нема љутиш хумор нова сезона премиера
21:59 Временска прогноза
22:00 Неделна хроника
22:30 Снаи и свекрви кулинарско шоу
23:15 Снаи и свекрви кулинарско шоу

 

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.