All for Joomla All for Webmasters

Вторник

Час Програма 12.03.2019
00:00 Спорт
00:05 Флеш вести
00:15 Фамилијата Реј - сериски филм
01:00 Аукмен- игран филм
02:25 Македонска забавна музика
02:45 Училиштето над црната дупка
03:35 Евромакс
04:00 Во добра форма
04:30 Вип на еден ден
05:10 Фолк хит микс - забавна емисија
05:55 Фолк топ 10
07:00 Нема љутиш - хумор
07:25 Фолк евергрин
08:15 Училиштето над црната дупка
09:00 Златен глас
09:45 Телешопинг прозорец
10:10 Естрада плус
10:25 Фолк хит микс
11:10 Најдобриот на листата
12:00 Фамилијата Реј - сериски филм
13:00 Магична сцена -  емисија
13:30 Евромакс
13:55 Моја свадба 
15:15 Телешопинг прозорец
16:29 Временска прогноза
16:30 Урбани вести
17:00 Спорт
17:05 Фамилијата Реј - сериски филм р.
17:55 Македонска забавна музика
18:20 Златен глас
19:10 Телешопинг прозорец
19:30 Естрада плус
19:54 Временска прогноза
19:55 Урбани вести
20:25 Спорт
20:30 Флеш вести
20:40 Фамилијата Реј - сериски филм 
21:30 Покажи им го пеколот - игран филм
23:05 Временска прогноза
23:06 Урбани вести
23:30 Спорт
23:35 Флеш вести
23:46 Фамилијата РЕј - сериски филм

 

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© 2017 MTM ТВ Дооел - Скопје. Изработка и хостинг: Делта Софт ЛТД - Гевгелија. Сите права се заштитени.