All for Joomla All for Webmasters

Вторник

Час Програма 13.11.2018
00:05 Флеш вести
00:15 Златен глас - сериски филм еп.24
01:05 Живот на Сафари - сериски филм еп.1
01:25 Живот на Сафари - сериски филм еп.2
01:51 Најдобриот на листата - топ листа
02:45 Македонска народни приказни
03:35 Промо - забавна емисија
04:25 Божиќ во Палм Спринг - игран филм
06:05 Македонска забавна музика
06:20 Нема љутиш - хумор
06:55 Фолк евергрин
07:46 Училиштето над црната дупка-сериски филм
09:50 Спорт и околу спортот
09:55 Во добра форма
10:25 Телешопинг прозорец
10:45 Естрада плус - естраден магазин
11:05 Промо емисија 
11:55 Златен глас - сериски филм еп.24
12:45 Сибир - реално шоу еп.4
13:35 Моја свадба - забавна емисија
14:55 Најдобриот на листата - емисија
15:45 Македонска забавна музика
16:05 Телешопинг прозорец
16:27 Временска прогноза
16:30 Урбани вести
17:00 Златен глас - сериски филм, еп. 24
17:50 Виртуелен свет - емисија за тинејџери
18:20 Живот на Сафари - сериски филм еп.3
18:45 Живот на Сафари - сериски филм еп.4
19:10 Телешопинг прозорец
19:30 Естрада плус - естраден магазин
19:52 Временска прогноза
19:55 Урбани вести
20:25 Флеш вести
20:35 Златен глас - сериски филм, еп. 25
21:00 Фчерашни новости - пародија
21:30 Холивудски крај - игран филм
23:28 Урбани вести
23:55 Флеш вести

 

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© 2017 MTM ТВ Дооел - Скопје. Изработка и хостинг: Делта Софт ЛТД - Гевгелија. Сите права се заштитени.