All for Joomla All for Webmasters

Среда

Час Програма 16.01.2019
00:20 Виртуелен свет
01:10 Од кое село е баба ти - Ефто Пупиновски Вевчански карневал
01:55 Евромакс
02:20 Иднината на патувањето
03:00 Нема љутиш - хумор
03:30 Вип на еден ден - емисија
04:05 Најдобриот на листата
05:00 Фолк топ 10
06:05 Фолк евергрин
06:45 Моја свадба - забавна емисија
08:00 Наша сцена - емисија
08:46 Во добра форма
09:15 Од кое село е баба ти
10:00 Временска прогноза
10:01 Телешопинг прозорец
10:20 Хлор - игран филм
12:00 Сибир - реално шоу
13:45 Нема љутиш - хумор
14:15 Возете - емисија за автомобилизам
14:45 Мариово филм - село Јабланица
15:15 Пинк - концерт
16:10 Телешопинг прозорец
16:29 Временска прогноза
16:30 Урбани вести
16:55 Спорт
17:00 Сибир - реално шоу
17:50 Магична сцена 
18:20 Од кое село е баба ти - Едмонд Сотир - Пустец
19:20 Телешопинг прозорец
19:40 Естрада плус - естраден магазин
19:55 Урбани вести
20:25 Спорт
20:30 Флеш вести
20:40 Сибир - реално шоу
21:30 Нема љутиш - хумор
22:00 Покажи им го пеколот - игран филм
23:55 Временска прогноза
23:56 Урбани вести

 

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© 2017 MTM ТВ Дооел - Скопје. Изработка и хостинг: Делта Софт ЛТД - Гевгелија. Сите права се заштитени.