All for Joomla All for Webmasters

Четврток

Час Програма 17.01.2019
00:00 Спорт
00:05 Флеш вести
00:16 Сибир - реално шоу
01:00 Од кое село е баба ти
01:55 Македонска забавна музика
02:16 Фолк евергрин
03:05 Виртуелен свет - емисија
03:35 Фолк топ 10 - емисија
04:40 Македонска забавна музика
05:00 Моја свадба
06:20 Во добра форма
06:50 Вип на еден ден
07:30 Музички спотови
07:55 Нема љутиш - хумор
08:30 Магична сцена - емисија
09:06 Од кое  село е баба ти
10:00 Временска прогноза
10:01 Спорт и околу спортот - емисија за спорт
10:05 Телешопинг прозорец
10:25 Естрада плус - естраден магазин 
10:45 Најдобриот на листата
11:30 Возете - емисија
12:00 Сибир - реално шоу
12:50 Телешопинг прозорец
13:10 Холивудски крај - игран филм
15:00 Виртуелен свет - емисија
15:35 Нема љутуш - хумор
16:05 Телешопинг прозорец
16:29 Временска прогноза
16:30 Урбани вести
16:55 Спорт
17:00 Сибир - реално шоу
17:50 Од кое село е баба ти - Ленче Кукиќ
18:45 Во контакт - емисија
19:15 Уживај во животот - емисија
19:40 Естрада плус - естраден магазин
19:54 Временска прогноза
19:55 Урбани вести
20:25 Спорт
20:30 Флеш вести
20:40 Сибир - реално шоу
21:30 Вип на еден ден - емисија
22:15 Ловци на умови

 

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© 2017 MTM ТВ Дооел - Скопје. Изработка и хостинг: Делта Софт ЛТД - Гевгелија. Сите права се заштитени.