Четврток

Час Програма 19.05.2022
00:00 Тајните на младите благороднички сериски филм еп. 94
00:50 Фитнес сериски филм еп. 7
01:20 Снаи и свекрви сериски филм 
02:10 Ловци на глави сериски филм еп. 2
03:00 Исток-запад сериски филм еп. 36
03:50 Велика сериски филм еп. 3
04:40 Врати ми ја љубовта сериски филм еп. 7
05:30 Македонска забавна музика
06:00 Легендарни хотели 1 дел док. филм
06:45 Легендарни хотели 2 дел док. филм
07:30 Богатства во песокот док. филм
08:15 Магична сцена емисија
08:45 Велика сериски филм еп. 3
09:45 Телешопинг прозорец
10:00 Флеш вести
10:10 Врати ми ја љубовта сериски филм еп. 8
11:00 Тајните на младите благороднички сериски филм еп. 94
12:00 Снаи и свекрви сериски филм
13:00 Телешопинг прозорец
13:15 Исток-запад сериски филм еп. 37
14:05 Демони сериски филм еп. 3
15:15 Демони сериски филм еп. 4
16:15 Телешопинг прозорец
16:29 Временска прогноза
16:30 Урбани вести
16:50 Фитнес сериски филм еп. 8
17:30 Тајните на младите благороднички сериски филм еп. 94
18:30 Во контакт емисија
19:00 Уживај во животот емисија
19:35 Македонска забавна музика
19:55 Урбани вести
20:15 Флеш вести
20:25 Традиција, култура и животен стил во Јапонија 
21:00 Тајните на младите благороднички сериски филм еп. 95 премиера
21:50 Фитнес сериски филм еп. 8
22:15   Ловци на глави сериски филм еп. 2
23:00  ТВ Интервју информативна емисија
23:30 Урбани вести
23:50 Флеш вести

 

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.