All for Joomla All for Webmasters

Петок

Час Програма 18.01.2019
00:05 Временска
00:06 Урбани вести
00:25 Спорт
00:30 Флеш вести
00:40 Сибир - реално шоу
01:30 Од кое село е баба ти
02:25 Фолк хит микс
03:05 Фолк топ 10
04:10 Пинк - концерт
05:05 Нема љутиш - хумор
05:30 Вип на еден ден - емисија
06:15 Магична сцена
06:45 Моја свадба
08:05 Уживај во животот - емисија
08:30 Во контакт - емисија
09:00 Од кое село е баба ти
09:55 Временска прогноза
19:56 Спорт и околу спортот - емисија за спорт
10:00 Телешопинг прозорец
10:20 Естрада плус
10:40 Возете - емисија
11:05 Музичко шоу - Чардак и гостите
12:00 Сибир - реално шоу
12:50 Вип на еден ден - емисија
13:35 Да се биде Ив - сериски филм 
15:40 Во добра форма
16:05 Телешопинг прозорец
16:29 Временска прогноза
16:30 Урбани вести
16:55 Спорт
17:00 Сибир - реално шоу
17:50 Вип на еден ден
18:30 Од кое село е баба ти
19:15 Телешопинг прозорец
19:40 Естрада плус
19:54 Временска прогноза
19:55 Урбани вести
20:25 Спорт
20:30 Флеш вести
20:40 Сибир - реално шоу
21:30 Денес ќе умреш - игран филм
23:05 Временска прогноза
23:06 Урбани вести
23:30 Спорт
23:35 Флеш вести
23:45 Сибир - реално шоу

 

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© 2017 MTM ТВ Дооел - Скопје. Изработка и хостинг: Делта Софт ЛТД - Гевгелија. Сите права се заштитени.