All for Joomla All for Webmasters

Понеделник

Час Програма 12.11.2018
00:05 Бегалци низ бескрајот - сериски филм еп.85
00:50 Бегалци низ бескрајот - сериски филм еп.86
01:35 Бегалци низ бескрајот - сериски филм еп.87
02:20 Бегалци низ бескрајот - сериски филм еп.88
03:00 Македонски народни приказни
04:10 Село Горно Лисиче 1 дел - патепис Мариово филм
04:45 Виртуелен свет - еп.4
05:15 Во добра форма
05:45 Џубокс музика
07:45 Промо - музичка емисија
08:26 Сибир - реално шоу еп.3
09:30 Телешопинг прозорец
09:50 Естрада плус - естраден магазин
10:10 Моја свадба - музичка емисија
11:30 Возете - емисија
12:00 Златен глас - сериски филм еп.23
12:50 Нема љутиш - хумор
13:20 Вип на еден ден - емисија
14:10 Бобра жена- игран филм
16:05 Телешопинг прозорец
16:27 Временска прогноза
16:30 Урбани вести
17:00 Златен глас - сериски филм еп.23
17:50 Нема љутиш - хумор
18:20 Живот на Сафари - сериски филм еп.1
18:45 Живот на Сафари - сериски филм еп.2
19:10 Телешопинг прозорец
19:30 Естрада плус - естраден магазин
19:52 Временска прогноза
19:55 Урбани вести
20:25 Флеш вести
20:35 Златен глас - сериски филм еп.24
21:25 Магична сцена 
22:00 Божиќ во Палм Спринг - игран филм
23:38 Урбани вести

 

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© 2017 MTM ТВ Дооел - Скопје. Изработка и хостинг: Делта Софт ЛТД - Гевгелија. Сите права се заштитени.