All for Joomla All for Webmasters

Понеделник

Час Програма 18.03.2019
00:20 Златен глас - сериски филм
01:05 Златен глас - сериски филм
01:50 Бонанца - сериски филм
04:20 Македонски народни приказни
05:15 Македонска забавна музика
05:25 Во добра форма
05:50 Џубокс музика
07:50 Фолк хит микс - музичка емисија
08:36 Мариово филм
09:00 Златен глас - сериски филм 
09:45 Телешопинг прозорец
10:10 Естрада плус - естраден магазин
10:25 Моја свадба - музичка емисија
11:40 Возете
12:05 Фамилијата Реј - сериски филм
12:50 Нема љутиш
13:20 Вип на еден ден - емисија
14:00 Училиштето над црната дупка - сериски филм
15:15 Телешопинг прозорец
15:35 Бонанца - сериски филм
16:29 Временска прогноза
16:30 Урбани вести
17:00 Спорт
17:05 Фамилијата Реј - сериски филм
17:50 Нема љутиш - хумор
18:25 Златен глас - сериски филм
19:15 Телешопинг прозорец
19:35 Естрада плус - естраден магазин
19:54 Временска прогноза
19:55 Урбани вести
20:25 Спорт
20:30 Флеш вести
20:40 Фамилијата Реј - сериски филм
21:30 Магична сцена
22:05 Ловци на умови - игран филм
23:56 Урбани вести

 

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© 2017 MTM ТВ Дооел - Скопје. Изработка и хостинг: Делта Софт ЛТД - Гевгелија. Сите права се заштитени.