All for Joomla All for Webmasters

Нападнати малолетници во автобус на ЈСП бр.81

Во Секторот за внатрешни работи Скопје синоќа околу 20,50 часот  било пријавено дека на автобуската постојка пред село Чучер Сандево,
 

Дел од Мирковци утре без струја

Од 11 до 12 часот утре без снабдување со електрична енергија ќе останат корисниците од Мирковци, делот од селото кај чешмата (сред село).
 

© 2017 MTM ТВ Дооел - Скопје. Изработка и хостинг: Делта Софт ЛТД - Гевгелија. Сите права се заштитени.