Криси Тајген повторно активна на Инстаграм

Криси Тајген, сопругата на популарнот пејач Џон Леџенд, беше надвор од социјалните мрежи и центарот на вниманието по трагичното губење на нејзината бременост кон крајот на минатиот месец.

Таа минтиот викенд го прекина молкот на Инстаграм по несреќната загуба, пишувајќи им на своите 32.9 милиони следачи: „Ние сме тивки, но добро сме. Ве сакам сите многу.“

Моделот на Sports Illustrated Swimsuit изгледа решително во новата објава.

Криси се чини добро расположена додека блеска во живописен сатенски фустан во розова боја.





Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mk



Можеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.