Кети Пери на утринска роденденска прошетка во тренeрки

Кети Пери заѕвони на својот 36-ти роденден во неделата.

Но, наместо конфети и торта, поп-sвездата прослави уште една година околу сонцето со прошетка рано наутро во нејзината населба во Лос Анџелес.

Во меѓувреме, свршеникот на Кети, Орландо Блум (43), со јасна намера за подарок пред претстојната свадба, беше забележан додека влегува во златарница во Монтечито, Јужна Калифорнија.

Иако Орландо не беше во нејзина близина, Кети го изнесе своето сакано милениче Нагет да ѝ прави друштво во лежерната прошетка.

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.