Поранешниот сопруг на Моника Белучи објави фотографија со нивната ќерка по повод нејзиниот роденден

Актерот Винсент Касел објави фотографија со најстарата ќерка од бракот со Моника Белучи, Дева и ја покажа неверојатната сличност на 16-годишното девојче со убавата мајка.

„Честитки, љубов“, напиша тој покрај црно-белата фотографија што ја објави по повод 16. роденден на тинејџерката. Коментарите не престанаа да прават споредби со познатата Моника.

https://www.instagram.com/p/CFBx2_kqdwy/?utm_source=ig_embed

„Таа ја наследи целата убавина на нејзината мајка, чудо“, „Изгледа како Моника“, „Прекрасна е, исто како нејзината мајка“, „Слика и прилика на Моника, каква убавица“, „Дева неверојатно личи на нејзината мајка“, пишуваат следбениците на Винсент покрај роденденските честитки.

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.