Бејби мама - бремената сопруга на Кевин Харт позира во бел фустан

Актерот комичар Кевин Харт и неговата сопруга Енико го очекуваат нивното второ заедничко дете секој момент.

И како и во претходните месеци од нејзината бременост, Енико гордо го покажа својот стомак на социјалните мрежи, овој пат во бел фустан.

Со селфи во огледало, навидум направено во нејзината соба дома, Енико се декларира како „Бејби мама“.

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.