Селена Гомез промовира сопствена мејкап-колекција

Таа официјално ја промовираше својата нова колекција на шминки „Реар бјути“ во четвртокот.

И, Селена Гомез го одбележа настанот споделувајќи фотографија на својот Инстаграм на која позира со своето кученце Дејзи опкружена со балони.

„Многу возбудена, иако посакувам да можеме да славиме во живо“, напиша 28-годишната пејачка и актерка во објавата. „Му благодарам на мојот неверојатен тим во @rarebeauty и нашата заедница! Ова е само почетокот!!!'

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.