Кетрин Зета-Џонс сподели фотографија од нејзините деца

Таа уживаше во летото со синот Дилан (20) и ќерката Керис (17), иако оваа година забавата им беше лимитирана среде пандемија на коронавирус.

Кетрин Зета-Џонс, која е во брак со Мајкл Даглас, ги одбележа летните месеци кога и двајцата се вратија на училиште во средата.

50-годишната велшка актерка сподели симпатична фотографија од Дилан и Керис на Инстаграм, и напиша: „Летото официјално заврши во нашето семејство. Денес и двајцата наши младинци се враќаат на учење.“

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.