Џулија Робертс и нејзиниот сопруг се пред развод

Џулија Робертс доживува криза во нејзиниот семеен живот. На прославата на нејзиниот 52 роденден, актерката и нејзиниот сопруг Дани Модер направија голем скандал пред сите гости. пренесоа медиумите.

 

Следната сцена, парот ја направи на забавата по Оскарите. Модер беше љубоморен кога неговата сопруга ја бакна милионерот Брус Бози. Во тој момент, папараците дури успеаја да ги фотографираат со своите фотоапарати.


Потоа, гостите на забавата беа сведоци на жестоки дискусии, за време на кои Дани ја потсети актерката за целото нејзино незадоволство од 18-годишниот брак. Тој ја обвини Џулија дека го запоставува семејството, флертувала со колегите и дека не сака да го спаси бракот.

 

Сега, фановите на парот можат само да шпекулираат дали Робертс и Модер ќе ја преживеат кризата во нивната врска.

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.