Со една фотографија на која едвај се гледа, Џенифер Анистон го запали интернетот

Актерката Џенифер Анистон неодамна отвори Инстаграм и таа преку ноќ стана кралица на социјалните мрежи. Во прилог на ова говори и фактот што за помалку од еден ден таа собра четири милиони лајкови.

 

Имено, ѕвездата од популарната ТВ-серија „Пријатели“ по години противење реши да отвори профил на Инстаграм, а се чини дека одлично сфатила како функционира сето тоа.

 

Неодамна објави фотографија на која се гледа одзади, и за кратко време собра дури 4 милиони лајкови.

 

Нејзините фанови кои ја следат на Инстаграм со нетрпение чекаат нова објава.

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.