Прес-конференција на Филипче во 15:00 часот (ЖИВО)

Министерот за здравство, Венко Филипче во 15:00 часот ќе оддржи прес-конференција. Следете ја во живо на линкот подолу и директно на програмата на МТМ - ПРВА СКОПСКА.

 

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.