Нови информации за состојбата со коронавирусот во државава - прес на Филипче (ВО ЖИВО)

Каква е состојбата со коронавирусот во земјава и кој е билансот од последните 24 часа, следете ја прес конференцијата на министерот за здравство, Венко Филипче...

 

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.