Без вода делови од Центар

Делови од Центар утрово ќе бидат без вода поради изведување водоводен приклучок Ф 150.

Прекинато водоснабдување ќе има дел од булеварот Кочо Рацин, Светозар Марковиќ, Крушевска Република и Веро Џамбо.

Водоснабдувањето ќе биде прекинато од 8:30 часот до завршување со санација на дефектот.

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.