Утре без струја улицата Партение Зографски во Центар

Од ЕВН Македонија информираат дека утре, 02.03.2021 година, во периодот од 10:00 до 11:30 часот,

 

без електрична енергија ќе останат корисниците од од ул. Партениј Зографски бр.32, 34, 46, 47, 48, 49, 51 и 53, во Општина Центар.

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.